Nedaudz par šo un to...

  Šeit esam ievietojuši nelielu info par šķirni, par kopšanu u.tml. Informācija visu laiku tiek papildināta, bet ja vēlaties uzzināt ko vairāk -  droši rakstiet mums! Mūsu koordinātes atradīsiet sadaļā kontakti.

 

 

  Mēs iesakām Latvijā razotās BaxterToys rotaļlietas!

 

Taksis ir šķirne, par kuru var pateikt -"tas ir kucēns līdz vecumdienām". Enerģijas pārpilns suns, kura dzīve paiet trīs stāvokļos: miegā, ēšanā un spēlēs.

 

Ja taksim nav rotaļlietu ar kurām spēlēties, viņš atradīs tās pats, un tie varētu būt jūsu dārgie ādas apavi, drēbes vai mēbeles. Lai izvairīties no kaitējuma mājsaimniecībai un nekaitētu arī mājdzīvnieka veselībai, taksim ir jābūt pieejamām kvalitatīvām rotaļlietām.

 

Taksis ir uzņēmīga šķirne ar labi attīstītām garīgām spējām, spītīgs un mērķtiecīgs, visas spēles bieži vien ir virzītas "iznīcināt rotaļlietu piecās minūtēs" virzienā. Tāpēc takšu īpašniekiem un audzētājiem ir īpašas prasības attiecībā uz rotaļlietām.

 

Rotaļlietām jābūt netoksiskām, drošām lietošanai, izturīgām, tās nedrīkst sastāvēt no detaļām, kas būtu noplēšamas un norijamas veselas, jābūt bez pildījumiem, kurus var izplēst un norīt, jābūt  izgatavotām no elastīgiem materiāliem, kas nekaitē, bet gan gluži pretēji - veicina košļāšanas funkciju attīstību, sakodiena pareizu veidošanu, vieglu un pareizu zobu maiņu kucēniem, kā arī zobu saglabāšanu labā formā pieaugušiem suņiem.

 

BaxterToys rotaļlietas - kokvilnas virves un gumijas bumbu kombinācija, fiksēta ar mezgliem, kas izraisa  taksim lielu interesi košļāt un vēlmi noņemt bumbiņas. Bet tai pat laikā ir izturīgas, kā arī ražotas no  kvalitatīva materiāla. Esmu ļoti priecīga, ka BaxterToys šādas rotaļlietas sāka ražot Latvijā!

 

free counters